Eşya Depolama

Eşya Depolama

Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama ve koli depolama gibi tüm depo ihtiyaçlarınız için hijyenik ve korunaklı depolarımız ile sizin hizmetinizdeyiz.Yurt dışı görevi, ev tadilatı, ev bulamama ve sıkışma gibi durumlarınızda size destek olabilmek için depolama hizmeti vermekteyiz. Artık ben yokum eşyam ne olacak demeyin. Bunları sizin için depolama merkezlerimizde özel olarak saklıyoruz. İnsanlar çağımızda çok yoğun stres altında hayatını sürdürmeye çalışmaktadır. Sizi iyi anlayan ve her türlü taşıma ve depolama ihtiyaçlarınızı anlayan profesyonel müşteri temsilcileriyle size hizmet sunmaktayız.Güvenli, temiz ve kapalı depolama tesislerimizde eşyalarınızı dışarıdan gelebilecek olumsuzluklardan koruyoruz.7/24 kamera sistemi ve kişiye özel kilitli kutularla eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz.Üstelik paketleme ve taşıma hizmetini de sizin için yapıyoruz..

EŞYA DEPOLAMA AVANTAJLARI NELERDİR?

Eşya depolama günümüzün oldukça modern ihtiyaçlarından biridir. Eşya depolama için en önemli noktaların başında temiz, düzenli ve güvenilir bir firma seçimi yer alır. Evinizde koymaya yer bulamadığınız fazla eşyalarınızı, atmaya kıyamadığınız eşyaları ya da saklamak istediğiniz malzemelerinizi ”ODADEPO ” eşya depolama firmamız ile güvence altında tutabilirsiniz. Eşya depolama sizlere birçok alanda avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları şunlardır; Güvenlik: Evinizden uzak kalacağınız zamanlarda eşyalarınızın evde kalması ve sürekli aklınızın eşyalarınızda olmasını istemiyorsanız eşya depolama güvenlik açısından son derece avantajlıdır. Eşyalar çalındı mı, yangın ya da sel gibi bir durum oldu mu, maddi ya da manevi değeri yüksek olan eşyalarınıza zarar geldi mi? gibi düşüncelere aklınızın takılmasından kurtulursunuz. Özellikle farklı bir şehirde öğrenim görecekler ya da görev alacaklar, uzun süreli olarak tatil planı hazırlayanlar ve iş için yurt dışına çıkması gerekenler ev eşyalarını güvenle eşya depolama şirketimize teslim edebilirler. Maliyet: Siz evde ya da iş yerinizde yokken sırf eşyalarınız için yüksek kira bedeli ödemekten kurtulmak isterseniz ev eşyası depolama şirketimiz bu aşamada sizlere maliyet avantajı sağlamaktadır.

Depolama Temiznakliyeci

Evde ya da iş yerinizde bulunan fazla eşyaları çöpe atmak yerinde güvenli bir ortamda saklayarak ilerleyen zamanlarda değerlendirmek için eşya depolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ayrıca evinizde yer kaplayan fazlalık eşyanız varsa getirin biz satalım, siz yenisini alın. Yeni evleneceksiniz evinizi tadilatı sürerken veya ev arama sürecindeyken beğendiğiniz ev eşyaları indirimden almak istiyorsunuz fakat eşyalarınızı depolamak için yeterli alana sahip değilseniz sizlere güven ve maliyet açısından avantajlar sağlayan firmamızı tercih edebilirsiniz.

NELER DEPOLUYORUZ?

Küçük ölçekli dağıtım merkezi ürünlerinizi Ev ve ofis eşyalarınızı Fuar ekipmanlarınızı Yazlık- kışlık lastiklerinizi Depo kutunuzun anahtarı sadece size teslim edilir. Sizden başkası kutunuzu açamaz. Depolarımız kamera sistemiyle 7/24 izlenir. Eşyalarınız olumsuz hava koşullarından etkilemez.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Bölgesinde eşya depolama hizmeti sunan Temiz Nakliyeci Depolama sistemleri a.ş firması başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde hizmet vermektedir.İstanbul’da eşyalarınızı rahatlıkla depolama imkanları oluşturan firmamız sizlere ekonomik fiyat ve kalitenin ön planda olduğu bir hizmet sunmaktadır.İstanbul ev eşyası depolama başta fazlalık eşyalarınızı için kurulan firmamız daha sonra işini her seferinde dahada büyüten ve geliştiren bir hale getirmiştir.

Depolama hizmetimiz ile eşyalarınızı istediğiniz kadar yanımızda tutabilir ve istediğiniz zaman tekrar teslim alabilirsiniz. Depolama ve evden eve nakliyat hizmetimizi harmanlayarak sizi hiç bir şeye karıştırmadan işlerinizi çözüyoruz.

Depolanan eşyaların tamamı profesyonel olarak ambalajlanmakta ve taşınmaktadır. Depoya giren ürünler toz, kir ve neme karşı koruma altına alınmaktadır.

  • Sigortalı Taşıma
  • Sigortalı Depolama
  • Profesyonel Ambalaj
  • Sözleşme
  • Çeki Listesi
  • Kurulum
  • Demonte
  • Hijyen Kurallarına Uygun Saklama
  • İstediğiniz Kadar Depolama
  • İstediğiniz Kadar Depoda Kalma

Yazar hakkında

Temiz Nakliyeci administrator

Temiz Sigortalı Nakliyat hizmetleri sunan Temiz sigortalı nakliyat şirketimiz güvenli taşıma hizmetleri sunar. Temiz garantili evden eve nakliyat firması ile güvenle taşının. Temiz Sigortalı Nakliyat Firması Ev taşımacılığından tutunda ofis ve iş yeri taşımacılığına kadar her konuda nakliye hizmeti alırken Temiz sigortalı nakliyat güvencesi ile eşyalarınızı Taşıyoruz

, , , , , , , , , ,

1 yorum

Hikmet ÖzkılıçYayın tarihi4:22 pm - Nis 6, 2020

TEKLİF MEKTUBU
——————————-

Sayın İlgililer Merhaba,

Taksim Meydanı’nda bulunan aşağıdaki listeden de görüleceği gibi iş yerim deki eşya ve malzemelerin paketlendikten sonra en az bir yıl süreli depolanması düşünülmektedir. İş yerim binanın birinci katında olup, araç dış kapının hemen önüne yanaşabilmektedir.

Sigortalı olarak nakliyesi yapılarak depolanacak eşya ve demirbaşların kırılmaması, çizilmemesi, küflenmemesi için gerekli tedbirlerin alınarak usulüne uygun paketlenmesi ve kolilenmesi dikkat edilecek en önemli husus olmalıdır.

Sonuç olarak, aşağıdaki listede bulunan eşyaların nakliye ve depolanması ile ilgili aylık kira bedelinin ayrı ayrı (KDV Hariç) olarak bildirilmesi. Ayrıca, deponuzun adresi ile teknik-idari şart ve özellikleri hakkında da bilgilendirme yapılması gerekmektedir.
06 Nisan 2020

Bilgi ve gereği rica.

Saygılarımla,
Hikmet Özkılıç
E-mail: kilic@hotmail.com

NOT:

1-SON TEKLİF VERME TARİHİ 11 NİSAN 2020 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 18:00 OLACAKTIR.
2-TEKLİF FİYATINIZ 30 NİSAN 2020 TARİHİNE KADAR GEÇERLİ OLACAKTIR.
3-TAŞINMA VE/VEYA DEPOLAMA İŞİ NİSAN 2020 NİN SON HAFTASINDA BİRLİKTE BELİRLENECEK BİR TARİHTE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.
4-HERHANGİ BİR SORUNUZ OLMASI HALİNDE LÜTFEN İLETİŞİM KURUNUZ.

2 ADET İKİLİ KANEPE,
3 ADET BERJEL KOLTUK,
TV SEHPA,
2 ADET HALI,

BUZDOLABI,
BULAŞIK MAKİNASI,

3 ADET ÇALIŞMA MASASI,
1 ADET ŞEF MASASI,
İKİ ADET MİSAFİR KOLTUĞU,
SEHPA,
RAF

MÜDÜR KOLTUĞU,
MÜDÜR MASASI,
KONSOL,
ETEJER,
İKİ ADET MİSAFİR KOLTUĞU,
İKİLİ KOLTUK,
SEHPA,

2 ADET ELEKTRİKLİ AMELİYAT SEDYESİ,
1 ADET NORMAL SEDYE,
İKİ ADET SEHPA,
2 ADET BEYAZ ÇELİK DOLAP,
3 ADET GRİ ÇELİK DOLAP,
2 ADET TEKERLEKLİ TABURE,

SAÇ YIKAMA KOLTUĞU
3 ADET AYAKLI ASKILIK
KATLANIR SOMYA

Bir cevap yazın

İstanbul Nakliyat