Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Taşınacak eşya ücretsiz olarak hizmet veren Temiz’ın eksperleri tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Müşteri ile Temiz Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Temiz Nakliyat’ın bir formeninin bulunduğunu ve müşterinin direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Temiz Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhattaptır. Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir.

Evden eve Nakliyat

Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Temiz Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir. Tüm bu çalışmalar yapıldıktan soma Temiz Nakliyat ekspertizi sizin istemlerinizide gözönünde bulundurarak size yazılı bi teklif sunar (Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer).Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır. Temiz Nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur. Taşınma gününde Taşınma experi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Temiz Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan soma operasyon başlar. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

EVDEN EVE NAKLIYAT HİZMETİ

Mobilyalar: Özel ekipler tarafından demontesi yapılan mobilyalar avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.

Yatak, Koltuk ve Sandalye: Bu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır. Şifonyer, Yemek Masası,Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin: Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve strech kullanılarak sabitlenir. Graft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonra plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Beyaz Eşyalar:Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Elektronik Eşyalar: Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır.

Ayna – Cam ve Hassas Eşyalar: Özel beyaz kağıt ve yumuşak havaklı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir. Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.

Antika , Seramik, Porselen , Resim, Yağlı Boya Tablo:Bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içersinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.

Avize, Lamba: Demontesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış tahta sandıklara yerleştirilerek beyaz kağıt ve köpükler ile muhafaza edilir.

Elbise: Gardolap içersinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir. Çekmeceler içersinde bulunan diğer elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek taşınır.

Ayakkabı, Çanta: Ayakkabı ve çantalar ayrı ayrı beyaz kâğıtlar ile sarılarak kolilenir. Ayakkabı ve çantaları ezilmemesi için muhteviyatı yüksek küçük koliler kullanılır.

Mutfak Eşyalar:Porselen tabak ve fincanlar yumuşak havalı naylon kullanılarak paketlenir ve ayrı kolilenir. Diğer mutfak eşyaları beyaz kâğıtla sarılarak havalı naylonlar ile beslenir ve muhteviyatı yüksek koliler kullanılır.

Banyo ve Temizlik Malzemeleri: Banyodaki tüm malzemeler cinsine göre (havlu, parfüm, diş macunu, paspas, duş malzemeleri, elektrikli aletler) kolilenir. Temiz Nakliyat’ta kirli battaniye, silindir şekilli kimyasal madde kutuları ve benzeri ambalaj malzemeleri kullanılmaz.

Bilindiyi üzere çok harika bir ülkeye sahibiz bir çok ülkede olmayan dört mevsimi yaşıyoruz. Her mevsimin ayrı ayrı güzellikleri olmasıyla beraber bir çok zorluğuda bulunmaktadır. Kış oldukça zor geçer bu nedenle genellikle kimse yerinde çok mejburi olmadığı sürece şehirler arası yada şehir içi taşınmayı tercih etmemektedir. Tabikide bir çok işin yoğunluğu yaz sezonunda olmaktadır. Evden evecilik işide yaz sezonunda odukça yoğun geçmektedir. Okulların kapanışı ile birlikte tatil sezonuda başlamış olmaktadır. Tatil,kimileri için dinlenmek,kimileri için gezmek,kimileri için ise taşınmak yada iş ve çalışmak anlamına gelmektedir. Kent yoğunluğundan kargaşasından bunalanlar tatile yada yazlıklarına geçerler. Sezonluk iş yapanlar yaz sıcak demeden gece gündüz çalışarak geçirirler. Genelde bütün tayinler yaz sezonunda yapılır. Bütün illerde bu taşınmalar ile birlikte tam bir sürkülasyon oluşmaktadır. Ev taşıma nakliye firmaları tamda bu noktada devreye girmektedir.

Bir çok nakliye firması devreye kirmektedir bu firmalar farklı alanlarda farklı hizmetler vermektedir. Nakliye firmaları arasında oldukça citti rekabetler yaşanmaktadır. Nakliye işlerinde kullanılan asansörde bu rekabetlere verilecek örneklerden biri taşımada bir ayrıcalıkmış gibi empoze edilsede her konuda olduğu gibi asansöründe oldukça riskleri bulunmaktadır. Asansörle taşıma esnasında yapılacak hata sonucunda zarar gören eşyaların dönüşümü mümkün değil.

İnternet ve internet dışındada çok firmalar bulunmaktadır.bu nedenle müşterilerimizde kafa karışıklılığı yaratmaktadır. Acaba hangi firmalar uygundur,acaba hangisi güvenilirdir,hangi firmalar mağdur etmez,yada hangi firmalar daha uygun fiyat verir.gibi gibi sorular düşünülüp durulur. Değerli müşterilerimiz miraç nakliyat şu konulardan emin birşekilde size her türlü garantilemektedir..

Mevsim olarak yaz mevsimine mevsiminin yaklaşması ile bir çok ailenin yada kişilerin farklı iş imkanlarında çalışmaya karar vermeleri, yada çoğu memurun tayin istemeleri,yaşamış oldukları kentlerde kendilerine uygun iş imkanı bulamayanlar,emeklilik sonunda memleketlerine yerleşmek isteyen emekliler,yada bulunduğu şehirde aradığı huzuru mutluluğu bulamayıp başka şehre yerleşmeyi tercih edenler,sonuçta yerleşik bilunduğumuz ilden memnun değil isek taşınmak için çok nedenlerimiz bulunmaktadır. Miraç nakliyat tam olarak siz taşıma konusunda karar verdiyiniz an devreye girmektedir. Kesin olarak şu noktaları belirtelimki firmamız tarafından verilen ev taşıma hizmetleri en iyi şekilde verilmektedir. Sizlere verilen hizmetler arasında uygun fiyat,ve sigortalı taşımacılığıda bulunmaktadır. Firmamız uzun yıllardır vermiş olduğu himetlerde güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlamış bulunmaktadır. Evet siz değerli müşterilerimize neden bizim firmamızı tercih etmeniz gerektiği konusunda bilgilendirmek isteriz. Özellikle taşınma konusunda sizleri aydınlatmak ayrıca görevimizdir.
Deyerli müşterilerimiz evlerimizi taşrken hangi konulara dikkat etmeliyiz. Sizler ile paylaşacağımız tüm taşınma bilgilerini lütfen her detayı ile dikkate almanızı rica ediyoruz. Şu konuda herbirimiz hem fikiriz artık ev eşyalarının maliyetleri eskilerde olduğu gibi hiçde az değildir.oturma gurupları,mobilya olarak yatak ve genç odaları, yada çocuk takımları, ve özellikle beyez eşyalar,letler evet her biri oldukça yüksek fiyatlarla alınmaktadır. Çok beyenerek almış olduğunuz güzelim eşyalarınıze hiç bir zarar gelmemesi için seçtiyiniz firmanın kalitesine,tecrübesine,güvenirliliğine,özellikle personel deneyimine lütfen dikkat ediniz.ayrıca belirtmeden geçemiycem bu saydığımız tüm özelliklerin tümü firmamızda mevcuttur.

Yep yeni evimize heyecenla, bazende hüzünle, yada yorgun yorgun yerleşirken nelere dikkat etmeliyiz. İlk olarak beyaz eşyada buzdolabı yerine yerleştirildiğinde 1 gün boyunca kesinlikle fişinin takılmaması gerekmektedir. İkincisi bulaşık makinasıda keza buzdalabında olduğu gibi 1 günlük süre fişinin takılmaması gerekmektedir. Bu süreler dolunca istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Diğer bir tavsiyemiz ise televizyonlar ile ilgili lütfen özellikle sürekli tayinlerinden dalayı taşınmak zoruda olan müşterilerimiz televizyon ambalajlarınızı atmayınız çünki kendi ambalajları ve kolileri çok güzel korumaktadır böylelikle hiç zarar görmeden teslimatı gerçekleştirilir.

Parsiyel taşımacılığı hizmetleri de yapılmaktadır. Bu hizmetlerimizden genellikle öğrencilerimiz yararlanmaktadır. Türkiyenin tüm illerine parsiyel nakliyeler yapılır. Nakliye firmamıza ulaşınız ve eşyalarınız ve taşınacağınız şehir le ilgili bilgi vererek avantajlı fiyatlarımızdan sizlerde yararlanabilirsiniz. Bir çok ilde ofisleri bulunan firmamız bu sayede tüm ükenin her iline rahatlıkla ulaşmakta ve sizlere her türlü hizmetler vermektedir. Ev taşımacılığında parsiyelin diğer anlamıda parça eşya olarak geçmektedir. Parça eşya genelde ev taşımacılığında da kullanılan bir terimdir. Kısacası parsiyel ve parça eşya aynı anlamdadır. Parsiyel eşyalarınızı taşımak için haftalarca beklemeden bize ulaşmanız yeterli.

Genellikle yapılan tüm parsiyel taşımalar taşınacak yönlerinin aynı olmalarının beraberinde bir kaç müşterinin kısmi eşyalarını aynı arac ile nakliyelerinin yapılmasına denmektedir. Parça eşya taşımadaki amaç tek kişinin eşyalarında oldukça yüksek fiyat çıkcağından yani tüm nakliye aracını tek kişinin karşılamasından ise sadece taşıttığınız eşya kadar fiyat ödeme yaparak eşyalarınızı oldukça uygun fiyatlarda nakliyesi yapılmış ve sizde rahatlamış olursunuz.

Parsiyel taşıma işlerini hemen hemen tüm firmalar yapmaktadır. Evden eve nakliyecileri genel olarak şehirler arası nakliyelerinde araçlarında kalan boşlukları parsiyel işlerle değerlendirmektedirler böylece hem müşteriler fiyat konusunda avantaj kazanmış olur hemde evden eveci nakliyeler için ek iş ve ek gelir olmaktadır. Bu konuda sizlere olan tavsiyemiz yine parsiyel taşımacılığı yapan firmaları iyi araştırmanız olacaktır.

Ev taşıma nakliye firmaları genel özelliği sizlere verilen hizmetleri güvenilir bir şekilde sizleri memnuniyetinizi sağlamaktır. Sizlere sunmuş oldukları hizmetler zincirinde gelişmiş firmalar sınır tanımamaktadır ve sürekli büyüyüp gelişmekte olan evden eve naliyeciliği her geçen gün farklı yeniliklerle hizmet vermektedir. Tabi bu kadar gelişmiş firmanın yanı sıra sizler yanıltabilecek taklitçi ev naliye işleri yapanlarda malesef bulunmaktadır. Genelde ev naliyesi ile hiç ilgileri olmayıp deneyimsiz oldukça acemilerdir. Bu konu ile alakalı sizlere aydınlatmak isteriz. Öncelikle deneyimli firmalara diyaloğa geçtiyinizde sizden hemen fiyat sorup yada fiyat vermez tecrübeli ve işinde disipline önemseyen firma tabikide direk olarak yapılacak iş ile ilgili bilgi edinmeye başlayarak eşyanızın her detayını tek tek öğrenir daha sonrasında ise size bir e×pertiv yönlendirir. Güvenli tüm firmalarda sigortalı taşımacılık olur, genellikle her zaman öncelik müşterin memnuniyeti olmaktadır. Taşınmaya karar verildikten sonra genel olarak guvenli bir firma arayışında olursunuz. Bizim sizlere önerimiz nakliyelein fiyatlarından ziyade sizlere sundukları güvenceleri dikkate almanız olacaktır. Bizlere ulaştığınız taktirde hem güvenceli hede uygun fiyatlarda taşına bileceğinizi bilmenizi isteriz.

Ev taşımacılığında sigortalı nakliyat zorunlu olmamakla birlikte, genel nakliye firmalari bu işlemleri opsiyonel bir şekilde yerine getirmektedir. Bu nedenle sizlere seçenekler snulurken,özellikle kent içi ev taşımacılığında siz özellikle talep ederseniz ev nakliyenizi sigortalı yapmaktadırlar. Sizin açınızdan karlı olanda tabiki sigortalı taşınma talebinde bulunmanız olacaktır. Taşınma sürecinde eşyalarınızın güvende olduğunu bilmek sizleride oldukça iyi hissettirerek memnun edecektir. Günümüzde malesef ev eşyaları oldukça pahalı olması nedeni ile müşterilerimize önerimiz cüzi fiyatlarda kaçınmadan ve nakliye işlemlerini sigortalı bir şekilde yaptırarak, enazından oluşa bilecek riskler konusunda eşyanızı garanti altına almış olursunuz.

İstanbul Beylükdüzünde Evden Eve Nakliyat alanında çalışmalarını sürdüren Miraç Taşımacılık firmamız 20 yıllık tecrübelerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Beylikdüzünde Taşımacılık, Nakliyat ve Lojistik faaliyet alanlarında çalışmaktayız.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat işlemlerinde Nakliyat Sözleşmesi yapmaktayız. Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti aşamasında tutulan rapor ve görüşmelere göre nakliyat sözleşmesi her iki tarafın da yarına ve müşterimizin istekleri doğrultusunda düzenlenir.

Taşıması yapılacak eşyalarınızın istekleriniz doğrultusunda çalışanlarımıza paketlenmesi istenmiş ise ekibimiz Nakliyat Eşyalarının Paketlenmesi işlemini büyük bir titizlikle vi düzenle gerçekleştirir. Eşyalarınız özenle tek tek ambalajlanır ve paketlenerek sarılır. Kırılır ve diğer değerli eşyalarınız tüm olumsuzluklara karşı özel bir şekilde kaplanır. Diğer eşyalarınız da tarafımızca ambalajlanır ve taşınma işlemi böylece başlatılmış olur.

Taşımaya hazır hale getirilen eşyaların hacmi, çeşidi, ebat ve büyüklüğüne göre Nakliyat araçlarımız belirlenir. Örneğin 1+1 ev eşyalarınız için Küçük Nakliye Aracımız, 2+1 ev eşyalarınız için Orta nakliye aracımız, 3+1 ev eşyalarınız için Büyük nakliye aracımız ve daha büyük hacimli ev eşyalarınız için Maksi boy Kamyonumuz Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık işlemleri için hazır bulundurulmaktadır. Gerekli görülmesi halinde ise 2. veya 3. takvize Nakliya araçlarımızı da tahsis etmekteyiz.
Taşınma işlemi bittikten sonra Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat ekibimiz tüm eşyalarınızı müşterimizin dilediği şekilde paket ve ambalajlardan çıkartmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için yapılan ambalajlama hizmetimiz yine eşyalarınız zarar görmeden özenle paketlerinden çıkarılmaktadır.

Eşyalarınız sizin belirlediğiniz oda ve bölümlere tek tek yerleştirilir. Belirlediğiniz odalara eşyalar karıştırılmadan yerleştirilir. Montaj gerektiren eşyalarınız varsa Örneğin: Çocuk Odası takımı, Yatak Odası takımı, Baza, Dolap gibi Miraç Taşımacılık firmamız bünyesinde bulundurduğumuz Mobilya montaj elemanımız tarafından montajlanır. Beylikdüzü evden eve Nakliyat firmamızı tercih ederseniz Mobilya ve diğer eşyalarınızın montajı için ekstra bir ücret ve maliyet ödemek zorunda kalmazsınız.

Tüm eşyalarınız taşınıp yerleştirildikten sonra Nakliyat ekibimizde yer alan Ekspertiz elemanımız tarafından eşyalarınız sizin gözetiminde beraberce yapılır. Kontrol esnasında eksik eşyalarınız var ise tespit edilir. Eşyalarınızda darbe, kırık, çizik ve dükük gibi zararlar mevcut ise tespit edilir. Gerekli tüm kontrollerden sonra var ise bir eksiklik veya zarar Sigortalı Nakliyat kapsamında ve Miraç Taşımacılık firmamız güvencesinde tüm zararlarınız tarafımızca karşılanır.
Nakliye ekibi taradından yapılan işlemler bitirildiğinde, Ekspertiz arkadaşımızla beraber yapılan kontroller neticesinde herhangi bir sıkıntı yok ise Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat işlemi sağlıklı bir şekilde teslim edilir ve bitirilir. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlılıklı ve mutlu günler dileriz.

İller arası evden eve sigortalı taşımacılık olarak tanıtımlarda bulunan bazı nakliye firmaları sadece şehir içinde yaptıkları ev nakliyelerine sigorta sağlamaktadır. Kesin olarak şehirler arası ev naliyenizi sigorta yapan firmalara vermelisiniz. Böyle bi durumda nakliye firmanız sigorta yapmaktan kaçınıyor ise, hiç tereddütsüz firmanızı değiştirmelisiniz. Genellikle iller arası nakliyeler oldukça uzun süren zaman zarfında gerçekleşmektedirler. Taşınan evinizde eşyalarınız nekadar detaylı ambalajlansada, ülkemizde yol durumları çok karışık genel olarak bir çok ilimizde yol tadilatı nedeniyle yollardaki pıroblemler çoğu zaman ev taşıma nakliyeciliği firmalarınıda aşmaktadır. Bu sorunlardan dolayı seçtiğiniz nakliye firmaları sizlere zorunlu sigortalı nakliye imkanı mecburi bir şekilde sunmalıdır. Eşyalarınızı araca taşırken yada araçtan eşyalarınız indirilirken taşıma esnasında herhangi bir zarar görme ihtimali oldukça azda olsa, bir çok eşyanın zara görmesi ambalaj yada taşımaktan kaynaklanmamaktadır. Yolların engebeli olması,yada ani manevralardan, veya aracın aşırı hız yapmasında da kaynaklanabilir. Bu neden ve çıka bilecek sornlardan dolayı tedbirli daranmalısınız. Nakliye ücretleri düşünülmemeli ve kesinlikle bu konuları göz önünde bulundurarak sigorta konusunda oldukça itinalı davranarak eşyalarınızı sigortalatmalısınız.

Sigorta taşımacılıkta uygulanması ev nakliyat firması, bütün ev eşyalarınızın tümünü sigortalayarak, teslimat sonrası firma personeli eşyalarınızın genelini sizin ile birlikte detaylı olarak konrolünü yaparlar ve eşyalarınız içerisinde herhangi bir ürününüz zarar görmüş ise hasar tesbit tutanağı tutulur daha sorasında isteyiniz üzerine ücreti veye aynı değerde sizlere yenisi getirilmektedir. Tabiki sizlerde tam teşşekküllü bir firmayla çalışmanın avantaşlarını tecrübe etmiş olarak mutlu ve güvenle yeni hayatınıza başlamak için yerleşmeye başlarsınız.

Beylikdüzü Nakliye, geçmişten günümüze kadar sahip olduğu tecrübe ve deneyim doğrultusunda ev ve ofis taşıma işlemlerinizde hizmet verir. Beyaz eşyalarınız (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi vs) kurutma makineniz, camlı vitrinleriniz özenle kartonlara sarılıp ile sıkıca bağlanır. Televizyon, video, gibi elektronik cihazlar önce battaniyelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.
Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir.Mobilyaların demontesi bulundukları yerde yapıldıktan sonra balonlu naylonlarla (babylone) ambalajlanır.Demontesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilir. Yatak odası gardıroplarının kulp çıkıntısı, vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile bu çıkıntılar yükleme esnasında boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Şirketimizin sahip olduğu geniş araç filosu sayesinde, her ihtiyaca her zaman uygun olarak en iyi araçlarla taşımacılık işlemlerinin aktif olarak gerçekleştirilmesi sağlar. İstanbul ilinde geçmişten günümüze kadar sunduğumuz nakliye hizmetlerimizle beraber adımızdan sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor olduğumuz gibi aynı zamanda bir o kadar da fark yaratan çalışmalara sahib olmuşuz. Uzman ve tecrübeli personellerimizle beraber eksiksiz olarak tüm taşımacılık ihtiyaçlarını karşılayarak beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamaktayız. Tüm işlemleri özenli şekilde gerçekleştiriyor olmamızın fark yaratan seviyesini her çalışmamızda bulabilme ayrıcalığına sahipsiniz. Eşyalarınızın tamamını bulunduğunuz noktaya gelerek alıyor ve hedef noktaya hiçbir sorun olmadan kolaylıkla götürüyoruz. Miraç Taşımacılık profesyonel

Müşteri memnuniyet seviyesini %100’e çıkarmamızla farkımızı her konuda yaratmaktayız. Dünden bugüne sahip olduğumuz üst düzey ve kaliteli hizmetin ayrıcalıklarıyla beraber Miraç Taşıma olarak sizlere memnun kalacağınız hizmetleri eksiksiz olarak sunuyoruz. Yüksek kalitede nakliye hizmeti almak istediğiniz her an 7/24 iletişim kurabilme olanağınız mevcut. Şirketimizin sahip olduğu çalışma anlayışı ilk günden bugüne kadar hep aynı seviyede olduğu gibi, her geçen gün nakliye işlemlerinin ihtiyaçlarına uygun olarak da değişimlere uyum sağlamış modern bir marka olmaktan kendimizle gurur duymaktayız. Deneyimli kadromuzun kolili, ambalajlı ve bunlara ek olarak sizin istekleriniz doğrultusunda tüm imkanlara sahip nakliye işlemlerimizin tamamında sizlere en iyiyi sunmaktan kıvanç duyarız.

Evden eve nakliyat hizmeti, Beylikdüzü Miraç Nakliyat ile sağlanıyor. Nakliye hizmetinden yararlanabilmek için günün her saatinden bize ulaşabilir ve bizden güvenli şekilde hizmet alabilirsiniz.

Miraç Taşımacılıkla Evden Eve Nakliyat Nasıl Olur?

Beylikdüzü Miraç Nakliyat, evden eve nakliyat hizmeti sunuyor. Peki, nasıl? Nakliye hizmeti avantajları içinde sayılabilecek olan evden eve hizmet, ürünlerinizin belirtmiş olduğunuz iki adres arasında ulaşımını sağlıyor. Bunun için yapmanız gereken, bizimler iletişime geçmek ve hizmet talep etmek.

Ürün teslimatında güvenlikten ödün vermiyoruz. Evden eve nakliyatta verilen iki adres, bizim için önemli. O iki adres arasında ulaşması gereken ürünlerin sorunsuz şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Nasıl mı? Deneyimli, yılların verdiği iş sevgisi ve güler yüzlü ekibimiz ile bunu çok iyi şekilde sağlamaktayız. Firma yetkilileri ile iletişime geçtiğinizde, evden eve nakliyat için hizmet talep edeceksiniz. Kısa süre içinde sunulan detaylı ve doğr bilgiler, hizmet hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak. Bu alanda deneyimli ve güvenilir olan nakliye çalışanları ile paketleme ve diğer aşamalarda herhangi bir sıkıntı yaşamadan direkt olarak taşımanın gerçekleşmesi sağlanacak.

Verdiğimiz hizmetin zamanında olması evden eve nakliyat avantajları arasında olmalı. Neden mi? Hızlı bir şekilde karşı tarafa ulaşmasını istediğiniz ürünler için sorumluluğu her zaman biz alıyoruz. Mümkün olan en kısa sürede belirtmiş olduğunuz adresten ulaşımı sağlıyoruz. Müşterilerimizin yüzünü güldürmek adına, zamanında teslimat konusuna son derece üzerinde kafa yorduğumuz önem verdiğimiz müşterilerimiz tarafından hemen anlaşılmaktadır. Hızımız, hiç bir zaman güvenimize gölge düşürmez. Olması gereken yerde, olması gereken zamanda ekip elemanlarımız olur ve ürününüzü size zamanında ulaştırır. Şüphe duymadan evden eve nakliyenin gerçekleşmesi adına hizmet talep edebilirsiniz. Bu sayede aldığınız hizmet sonunda, memnun kalmanız sağlanır.

Merak etmeyin. Ulaştırdığımız her ürün zarar görmeden yerine ulaşır. Olması gerektiği şekilde, kaliteli bir paketleme ve kusursuz taşıma ile size ulaşmış olur. Güvenliğin sağlanmış olduğuna emin olarak hiçbir şekilde zarar görmeyecek şekilde ürünün ulaştırılmasını talep edebilirsiniz. Ekip üyelerinin teslim alacağı ürün, zamanında ve hızlı şekilde teslim edilecektir. Beylikdüzü Miraç Nakliyat sayesinde, siz de taşımanın kısa sürede olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm nakliye avantajlarını elde edebileceğiniz şekilde hizmet verilir. İletişime geçerek, zaman kaybetmeden yetkili kişilerden bilgi almayı deneyebilirsiniz.

Denince akla ilk gelenler güvenilir işinin ehli tam teşşekküllü hizmetler olmaktadır. Gelişen teknoloji ve imkanlar doğrultusunda her geçen gün filomuzu tam kadro personelimizi geliştirdik ve geliştirmeye devam etmekteyiz. Firma olarak işimizde tam olarak hedeflediyimiz noktadayız. Bu hedeflerimize siz değerli müşterilerimiz sayesinde ulaştık. Bizim tek gayemiz müşterilerimizin memnuniyeti olduğundan dolayı sağ olsunlar bizleri hak ettiyimiz değerleri verdiler böylelikle bizlerde yılmadan, yorulmadan, her geçengün daha güzel yeniliklerle tam hizmete devam ediyoruz. Bir çok mesleğin ice noktaları ve püf noktaları bulunmaktadır evden eve naliyatın bu noktaları şunlardır personelde deneyim,güven,istikrar, diyalok, kişiliğ,ve karekteri bunların her biri ayrı detaylar ama ev taşımacılığında sürekliliği sağlamanın da püf noktalarıdır. Bu saydığımız özelliklerden bitanesi bile eksik ise bi elamanınızda aklınıza gelebilecek bir çok sorunu yaşamanız kaçınılmazdır. Bizim firma olarak personelimizden sürekli belediyimiz davranış özellekle sağduyululuktur, taşıdığı her eşyayada kendi eşyasını taşırken gösterdiği hassasiyetle taşımasını rica etmekteyiz. Gelelim güven konusuna bazen müşterilerimiz çemecelerinde veya evlerinin herhangi bi yerlerinde bazı kıymetli takılarını,yüzük ,saat, küpe,bıroş,bilezik,künye yada değerli herhangi başka bişeyler olabilir anlattığımız tüm değerlere sahip olan personel tereddütsüz alır müşteriye teslim eder bide tam tersini düşünür sek firma olarak bu srunu çözmek oldukça problem olacsktır.


Her türlü iş sektöründe dürüstlük çok önemlidir. Tabikide evden eve nakliyatta dürüstlük çok çok önemlidir.nakliyat firmalarına kazandırılan elamanlar aylarca çeşitli testlere tabi tutularak seçilirler daha farklı bir çok konularda bu testler uygulanmaktadır. Eşya taşıma deneyimine, demont, montaş, anbalaşlama tecrübesi bunların hepsini başarı ile geçtikten sona artık ailemize katılmaya hak kazanmatadırlar.
Evlerini taşıdığımız bir çok müşterilerimiz firmamızı arayarak teşekkürlererini ve memnuniyetlerini dile getirmektedirler.genelde böle personeller yetiştirip veya seçtiyimiz için ayrıca teşekkür etmektedirler firmamıza.

Bilindiyi üzere çok harika bir ülkeye sahibiz bir çok ülkede olmayan dört mevsimi yaşıyoruz. Her mevsimin ayrı ayrı güzellikleri olmasıyla beraber bir çok zorluğuda bulunmaktadır. Kış oldukça zor geçer bu nedenle genellikle kimse yerinde çok mejburi olmadığı sürece şehirler arası yada şehir içi taşınmayı tercih etmemektedir. Tabikide bir çok işin yoğunluğu yaz sezonunda olmaktadır. Evden evecilik işide yaz sezonunda odukça yoğun geçmektedir. Okulların kapanışı ile birlikte tatil sezonuda başlamış olmaktadır. Tatil,kimileri için dinlenmek,kimileri için gezmek,kimileri için ise taşınmak yada iş ve çalışmak anlamına gelmektedir. Kent yoğunluğundan kargaşasından bunalanlar tatile yada yazlıklarına geçerler. Sezonluk iş yapanlar yaz sıcak demeden gece gündüz çalışarak geçirirler. Genelde bütün tayinler yaz sezonunda yapılır. Bütün illerde bu taşınmalar ile birlikte tam bir sürkülasyon oluşmaktadır. Ev taşıma nakliye firmaları tamda bu noktada devreye girmektedir.

İnternet ve internet dışındada çok firmalar bulunmaktadır.bu nedenle müşterilerimizde kafa karışıklılığı yaratmaktadır. Acaba hangi firmalar uygundur,acaba hangisi güvenilirdir,hangi firmalar mağdur etmez,yada hangi firmalar daha uygun fiyat verir.gibi gibi sorular düşünülüp durulur. Değerli müşterilerimiz miraç nakliyat şu konulardan emin birşekilde size her türlü garantilemektedir..

Bir çok nakliye firması devreye kirmektedir bu firmalar farklı alanlarda farklı hizmetler vermektedir. Nakliye firmaları arasında oldukça citti rekabetler yaşanmaktadır. Nakliye işlerinde kullanılan asansörde bu rekabetlere verilecek örneklerden biri taşımada bir ayrıcalıkmış gibi empoze edilsede her konuda olduğu gibi asansöründe oldukça riskleri bulunmaktadır. Asansörle taşıma esnasında yapılacak hata sonucunda zarar gören eşyaların dönüşümü mümkün değil.

Deyerli müşterilerimiz evlerimizi taşrken hangi konulara dikkat etmeliyiz. Sizler ile paylaşacağımız tüm taşınma bilgilerini lütfen her detayı ile dikkate almanızı rica ediyoruz. Şu konuda herbirimiz hem fikiriz artık ev eşyalarının maliyetleri eskilerde olduğu gibi hiçde az değildir.oturma gurupları,mobilya olarak yatak ve genç odaları, yada çocuk takımları, ve özellikle beyez eşyalar,letler evet her biri oldukça yüksek fiyatlarla alınmaktadır. Çok beyenerek almış olduğunuz güzelim eşyalarınıze hiç bir zarar gelmemesi için seçtiyiniz firmanın kalitesine,tecrübesine,güvenirliliğine,özellikle personel deneyimine lütfen dikkat ediniz.ayrıca belirtmeden geçemiycem bu saydığımız tüm özelliklerin tümü firmamızda mevcuttur

Mevsim olarak yaz mevsimine mevsiminin yaklaşması ile bir çok ailenin yada kişilerin farklı iş imkanlarında çalışmaya karar vermeleri, yada çoğu memurun tayin istemeleri,yaşamış oldukları kentlerde kendilerine uygun iş imkanı bulamayanlar,emeklilik sonunda memleketlerine yerleşmek isteyen emekliler,yada bulunduğu şehirde aradığı huzuru mutluluğu bulamayıp başka şehre yerleşmeyi tercih edenler,sonuçta yerleşik bilunduğumuz ilden memnun değil isek taşınmak için çok nedenlerimiz bulunmaktadır. Miraç nakliyat tam olarak siz taşıma konusunda karar verdiyiniz an devreye girmektedir. Kesin olarak şu noktaları belirtelimki firmamız tarafından verilen ev taşıma hizmetleri en iyi şekilde verilmektedir. Sizlere verilen hizmetler arasında uygun fiyat,ve sigortalı taşımacılığıda bulunmaktadır. Firmamız uzun yıllardır vermiş olduğu himetlerde güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlamış bulunmaktadır. Evet siz değerli müşterilerimize neden bizim firmamızı tercih etmeniz gerektiği konusunda bilgilendirmek isteriz. Özellikle taşınma konusunda sizleri aydınlatmak ayrıca görevimizdir.

Parsiyel taşımacılığı hizmetleri de yapılmaktadır. Bu hizmetlerimizden genellikle öğrencilerimiz yararlanmaktadır. Türkiyenin tüm illerine parsiyel nakliyeler yapılır. Nakliye firmamıza ulaşınız ve eşyalarınız ve taşınacağınız şehir le ilgili bilgi vererek avantajlı fiyatlarımızdan sizlerde yararlanabilirsiniz. Bir çok ilde ofisleri bulunan firmamız bu sayede tüm ükenin her iline rahatlıkla ulaşmakta ve sizlere her türlü hizmetler vermektedir. Ev taşımacılığında parsiyelin diğer anlamıda parça eşya olarak geçmektedir. Parça eşya genelde ev taşımacılığında da kullanılan bir terimdir. Kısacası parsiyel ve parça eşya aynı anlamdadır. Parsiyel eşyalarınızı taşımak için haftalarca beklemeden bize ulaşmanız yeterli.

Yep yeni evimize heyecenla, bazende hüzünle, yada yorgun yorgun yerleşirken nelere dikkat etmeliyiz. İlk olarak beyaz eşyada buzdolabı yerine yerleştirildiğinde 1 gün boyunca kesinlikle fişinin takılmaması gerekmektedir. İkincisi bulaşık makinasıda keza buzdalabında olduğu gibi 1 günlük süre fişinin takılmaması gerekmektedir. Bu süreler dolunca istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Diğer bir tavsiyemiz ise televizyonlar ile ilgili lütfen özellikle sürekli tayinlerinden dalayı taşınmak zoruda olan müşterilerimiz televizyon ambalajlarınızı atmayınız çünki kendi ambalajları ve kolileri çok güzel korumaktadır böylelikle hiç zarar görmeden teslimatı gerçekleştirilir.

Parsiyel taşıma işlerini hemen hemen tüm firmalar yapmaktadır. Evden eve nakliyecileri genel olarak şehirler arası nakliyelerinde araçlarında kalan boşlukları parsiyel işlerle değerlendirmektedirler böylece hem müşteriler fiyat konusunda avantaj kazanmış olur hemde evden eveci nakliyeler için ek iş ve ek gelir olmaktadır. Bu konuda sizlere olan tavsiyemiz yine parsiyel taşımacılığı yapan firmaları iyi araştırmanız olacaktır.

Genellikle yapılan tüm parsiyel taşımalar taşınacak yönlerinin aynı olmalarının beraberinde bir kaç müşterinin kısmi eşyalarını aynı arac ile nakliyelerinin yapılmasına denmektedir. Parça eşya taşımadaki amaç tek kişinin eşyalarında oldukça yüksek fiyat çıkcağından yani tüm nakliye aracını tek kişinin karşılamasından ise sadece taşıttığınız eşya kadar fiyat ödeme yaparak eşyalarınızı oldukça uygun fiyatlarda nakliyesi yapılmış ve sizde rahatlamış olursunuz.

Ev taşımacılığında sigortalı nakliyat zorunlu olmamakla birlikte, genel nakliye firmalari bu işlemleri opsiyonel bir şekilde yerine getirmektedir. Bu nedenle sizlere seçenekler snulurken,özellikle kent içi ev taşımacılığında siz özellikle talep ederseniz ev nakliyenizi sigortalı yapmaktadırlar. Sizin açınızdan karlı olanda tabiki sigortalı taşınma talebinde bulunmanız olacaktır. Taşınma sürecinde eşyalarınızın güvende olduğunu bilmek sizleride oldukça iyi hissettirerek memnun edecektir. Günümüzde malesef ev eşyaları oldukça pahalı olması nedeni ile müşterilerimize önerimiz cüzi fiyatlarda kaçınmadan ve nakliye işlemlerini sigortalı bir şekilde yaptırarak, enazından oluşa bilecek riskler konusunda eşyanızı garanti altına almış olursunuz.

Ev taşıma nakliye firmaları genel özelliği sizlere verilen hizmetleri güvenilir bir şekilde sizleri memnuniyetinizi sağlamaktır. Sizlere sunmuş oldukları hizmetler zincirinde gelişmiş firmalar sınır tanımamaktadır ve sürekli büyüyüp gelişmekte olan evden eve naliyeciliği her geçen gün farklı yeniliklerle hizmet vermektedir. Tabi bu kadar gelişmiş firmanın yanı sıra sizler yanıltabilecek taklitçi ev naliye işleri yapanlarda malesef bulunmaktadır. Genelde ev naliyesi ile hiç ilgileri olmayıp deneyimsiz oldukça acemilerdir. Bu konu ile alakalı sizlere aydınlatmak isteriz. Öncelikle deneyimli firmalara diyaloğa geçtiyinizde sizden hemen fiyat sorup yada fiyat vermez tecrübeli ve işinde disipline önemseyen firma tabikide direk olarak yapılacak iş ile ilgili bilgi edinmeye başlayarak eşyanızın her detayını tek tek öğrenir daha sonrasında ise size bir e×pertiv yönlendirir. Güvenli tüm firmalarda sigortalı taşımacılık olur, genellikle her zaman öncelik müşterin memnuniyeti olmaktadır. Taşınmaya karar verildikten sonra genel olarak guvenli bir firma arayışında olursunuz. Bizim sizlere önerimiz nakliyelein fiyatlarından ziyade sizlere sundukları güvenceleri dikkate almanız olacaktır. Bizlere ulaştığınız taktirde hem güvenceli hede uygun fiyatlarda taşına bileceğinizi bilmenizi isteriz.

İstanbul Beylükdüzünde Evden Eve Nakliyat alanında çalışmalarını sürdüren Miraç Taşımacılık firmamız 20 yıllık tecrübelerini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Beylikdüzünde Taşımacılık, Nakliyat ve Lojistik faaliyet alanlarında çalışmaktayız.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat işlemlerinde Nakliyat Sözleşmesi yapmaktayız. Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti aşamasında tutulan rapor ve görüşmelere göre nakliyat sözleşmesi her iki tarafın da yarına ve müşterimizin istekleri doğrultusunda düzenlenir.

Taşıması yapılacak eşyalarınızın istekleriniz doğrultusunda çalışanlarımıza paketlenmesi istenmiş ise ekibimiz Nakliyat Eşyalarının Paketlenmesi işlemini büyük bir titizlikle vi düzenle gerçekleştirir. Eşyalarınız özenle tek tek ambalajlanır ve paketlenerek sarılır. Kırılır ve diğer değerli eşyalarınız tüm olumsuzluklara karşı özel bir şekilde kaplanır. Diğer eşyalarınız da tarafımızca ambalajlanır ve taşınma işlemi böylece başlatılmış olur.

Taşımaya hazır hale getirilen eşyaların hacmi, çeşidi, ebat ve büyüklüğüne göre Nakliyat araçlarımız belirlenir. Örneğin 1+1 ev eşyalarınız için Küçük Nakliye Aracımız, 2+1 ev eşyalarınız için Orta nakliye aracımız, 3+1 ev eşyalarınız için Büyük nakliye aracımız ve daha büyük hacimli ev eşyalarınız için Maksi boy Kamyonumuz Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık işlemleri için hazır bulundurulmaktadır. Gerekli görülmesi halinde ise 2. veya 3. takvize Nakliya araçlarımızı da tahsis etmekteyiz.
Taşınma işlemi bittikten sonra Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat ekibimiz tüm eşyalarınızı müşterimizin dilediği şekilde paket ve ambalajlardan çıkartmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için yapılan ambalajlama hizmetimiz yine eşyalarınız zarar görmeden özenle paketlerinden çıkarılmaktadır.

Eşyalarınız sizin belirlediğiniz oda ve bölümlere tek tek yerleştirilir. Belirlediğiniz odalara eşyalar karıştırılmadan yerleştirilir. Montaj gerektiren eşyalarınız varsa Örneğin: Çocuk Odası takımı, Yatak Odası takımı, Baza, Dolap gibi Miraç Taşımacılık firmamız bünyesinde bulundurduğumuz Mobilya montaj elemanımız tarafından montajlanır. Beylikdüzü evden eve Nakliyat firmamızı tercih ederseniz Mobilya ve diğer eşyalarınızın montajı için ekstra bir ücret ve maliyet ödemek zorunda kalmazsınız.

Tüm eşyalarınız taşınıp yerleştirildikten sonra Nakliyat ekibimizde yer alan Ekspertiz elemanımız tarafından eşyalarınız sizin gözetiminde beraberce yapılır. Kontrol esnasında eksik eşyalarınız var ise tespit edilir. Eşyalarınızda darbe, kırık, çizik ve dükük gibi zararlar mevcut ise tespit edilir. Gerekli tüm kontrollerden sonra var ise bir eksiklik veya zarar Sigortalı Nakliyat kapsamında ve Miraç Taşımacılık firmamız güvencesinde tüm zararlarınız tarafımızca karşılanır.
Nakliye ekibi taradından yapılan işlemler bitirildiğinde, Ekspertiz arkadaşımızla beraber yapılan kontroller neticesinde herhangi bir sıkıntı yok ise Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat işlemi sağlıklı bir şekilde teslim edilir ve bitirilir. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlılıklı ve mutlu günler dileriz.

İller arası evden eve sigortalı taşımacılık olarak tanıtımlarda bulunan bazı nakliye firmaları sadece şehir içinde yaptıkları ev nakliyelerine sigorta sağlamaktadır. Kesin olarak şehirler arası ev naliyenizi sigorta yapan firmalara vermelisiniz. Böyle bi durumda nakliye firmanız sigorta yapmaktan kaçınıyor ise, hiç tereddütsüz firmanızı değiştirmelisiniz. Genellikle iller arası nakliyeler oldukça uzun süren zaman zarfında gerçekleşmektedirler. Taşınan evinizde eşyalarınız nekadar detaylı ambalajlansada, ülkemizde yol durumları çok karışık genel olarak bir çok ilimizde yol tadilatı nedeniyle yollardaki pıroblemler çoğu zaman ev taşıma nakliyeciliği firmalarınıda aşmaktadır. Bu sorunlardan dolayı seçtiğiniz nakliye firmaları sizlere zorunlu sigortalı nakliye imkanı mecburi bir şekilde sunmalıdır. Eşyalarınızı araca taşırken yada araçtan eşyalarınız indirilirken taşıma esnasında herhangi bir zarar görme ihtimali oldukça azda olsa, bir çok eşyanın zara görmesi ambalaj yada taşımaktan kaynaklanmamaktadır. Yolların engebeli olması,yada ani manevralardan, veya aracın aşırı hız yapmasında da kaynaklanabilir. Bu neden ve çıka bilecek sornlardan dolayı tedbirli daranmalısınız. Nakliye ücretleri düşünülmemeli ve kesinlikle bu konuları göz önünde bulundurarak sigorta konusunda oldukça itinalı davranarak eşyalarınızı sigortalatmalısınız.

Sigorta taşımacılıkta uygulanması ev nakliyat firması, bütün ev eşyalarınızın tümünü sigortalayarak, teslimat sonrası firma personeli eşyalarınızın genelini sizin ile birlikte detaylı olarak konrolünü yaparlar ve eşyalarınız içerisinde herhangi bir ürününüz zarar görmüş ise hasar tesbit tutanağı tutulur daha sorasında isteyiniz üzerine ücreti veye aynı değerde sizlere yenisi getirilmektedir. Tabiki sizlerde tam teşşekküllü bir firmayla çalışmanın avantaşlarını tecrübe etmiş olarak mutlu ve güvenle yeni hayatınıza başlamak için yerleşmeye başlarsınız.

Beylikdüzü Nakliye, geçmişten günümüze kadar sahip olduğu tecrübe ve deneyim doğrultusunda ev ve ofis taşıma işlemlerinizde hizmet verir. Beyaz eşyalarınız (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi vs) kurutma makineniz, camlı vitrinleriniz özenle kartonlara sarılıp ile sıkıca bağlanır. Televizyon, video, gibi elektronik cihazlar önce battaniyelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.
Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyaların demontesi bulundukları yerde yapıldıktan sonra balonlu naylonlarla (babylone) ambalajlanır.Demontesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilir. Yatak odası gardıroplarının kulp çıkıntısı, vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile bu çıkıntılar yükleme esnasında boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Şirketimizin sahip olduğu geniş araç filosu sayesinde, her ihtiyaca her zaman uygun olarak en iyi araçlarla taşımacılık işlemlerinin aktif olarak gerçekleştirilmesi sağlar. İstanbul ilinde geçmişten günümüze kadar sunduğumuz nakliye hizmetlerimizle beraber adımızdan sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor olduğumuz gibi aynı zamanda bir o kadar da fark yaratan çalışmalara sahib olmuşuz. Uzman ve tecrübeli personellerimizle beraber eksiksiz olarak tüm taşımacılık ihtiyaçlarını karşılayarak beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamaktayız. Tüm işlemleri özenli şekilde gerçekleştiriyor olmamızın fark yaratan seviyesini her çalışmamızda bulabilme ayrıcalığına sahipsiniz. Eşyalarınızın tamamını bulunduğunuz noktaya gelerek alıyor ve hedef noktaya hiçbir sorun olmadan kolaylıkla götürüyoruz. Miraç Taşımacılık profesyonel

Müşteri memnuniyet seviyesini %100’e çıkarmamızla farkımızı her konuda yaratmaktayız. Dünden bugüne sahip olduğumuz üst düzey ve kaliteli hizmetin ayrıcalıklarıyla beraber Miraç Taşıma olarak sizlere memnun kalacağınız hizmetleri eksiksiz olarak sunuyoruz. Yüksek kalitede nakliye hizmeti almak istediğiniz her an 7/24 iletişim kurabilme olanağınız mevcut. Şirketimizin sahip olduğu çalışma anlayışı ilk günden bugüne kadar hep aynı seviyede olduğu gibi, her geçen gün nakliye işlemlerinin ihtiyaçlarına uygun olarak da değişimlere uyum sağlamış modern bir marka olmaktan kendimizle gurur duymaktayız. Deneyimli kadromuzun kolili, ambalajlı ve bunlara ek olarak sizin istekleriniz doğrultusunda tüm imkanlara sahip nakliye işlemlerimizin tamamında sizlere en iyiyi sunmaktan kıvanç duyarız.

Evden eve nakliyat hizmeti, Beylikdüzü Miraç Nakliyat ile sağlanıyor. Nakliye hizmetinden yararlanabilmek için günün her saatinden bize ulaşabilir ve bizden güvenli şekilde hizmet alabilirsiniz.

Beylikdüzü Miraç Nakliyat, evden eve nakliyat hizmeti sunuyor. Peki, nasıl? Nakliye hizmeti avantajları içinde sayılabilecek olan evden eve hizmet, ürünlerinizin belirtmiş olduğunuz iki adres arasında ulaşımını sağlıyor. Bunun için yapmanız gereken, bizimler iletişime geçmek ve hizmet talep etmek.

Ürün teslimatında güvenlikten ödün vermiyoruz. Evden eve nakliyatta verilen iki adres, bizim için önemli. O iki adres arasında ulaşması gereken ürünlerin sorunsuz şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Nasıl mı? Deneyimli, yılların verdiği iş sevgisi ve güler yüzlü ekibimiz ile bunu çok iyi şekilde sağlamaktayız. Firma yetkilileri ile iletişime geçtiğinizde, evden eve nakliyat için hizmet talep edeceksiniz. Kısa süre içinde sunulan detaylı ve doğr bilgiler, hizmet hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak. Bu alanda deneyimli ve güvenilir olan nakliye çalışanları ile paketleme ve diğer aşamalarda herhangi bir sıkıntı yaşamadan direkt olarak taşımanın gerçekleşmesi sağlanacak.

Verdiğimiz hizmetin zamanında olması evden eve nakliyat avantajları arasında olmalı. Neden mi? Hızlı bir şekilde karşı tarafa ulaşmasını istediğiniz ürünler için sorumluluğu her zaman biz alıyoruz. Mümkün olan en kısa sürede belirtmiş olduğunuz adresten ulaşımı sağlıyoruz. Müşterilerimizin yüzünü güldürmek adına, zamanında teslimat konusuna son derece üzerinde kafa yorduğumuz önem verdiğimiz müşterilerimiz tarafından hemen anlaşılmaktadır. Hızımız, hiç bir zaman güvenimize gölge düşürmez. Olması gereken yerde, olması gereken zamanda ekip elemanlarımız olur ve ürününüzü size zamanında ulaştırır. Şüphe duymadan evden eve nakliyenin gerçekleşmesi adına hizmet talepedebilirsiniz. Bu sayede aldığınız hizmet sonunda, memnun kalmanız sağlanır.

Merak etmeyin. Ulaştırdığımız her ürün zarar görmeden yerine ulaşır. Olması gerektiği şekilde, kaliteli bir paketleme ve kusursuz taşıma ile size ulaşmış olur. Güvenliğin sağlanmış olduğuna emin olarak hiçbir şekilde zarar görmeyecek şekilde ürünün ulaştırılmasını talep edebilirsiniz. Ekip üyelerinin teslim alacağı ürün, zamanında ve hızlı şekilde teslim edilecektir. Beylikdüzü Miraç Nakliyat sayesinde, siz de taşımanın kısa sürede olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm nakliye avantajlarını elde edebileceğiniz şekilde hizmet verilir. İletişime geçerek, zaman kaybetmeden yetkili kişilerden bilgi almayı deneyebilirsiniz.

Denince akla ilk gelenler güvenilir işinin ehli tam teşşekküllü hizmetler olmaktadır. Gelişen teknoloji ve imkanlar doğrultusunda her geçen gün filomuzu tam kadro personelimizi geliştirdik ve geliştirmeye devam etmekteyiz. Firma olarak işimizde tam olarak hedeflediyimiz noktadayız. Bu hedeflerimize siz değerli müşterilerimiz sayesinde ulaştık. Bizim tek gayemiz müşterilerimizin memnuniyeti olduğundan dolayı sağ olsunlar bizleri hak ettiyimiz değerleri verdiler böylelikle bizlerde yılmadan, yorulmadan, her geçengün daha güzel yeniliklerle tam hizmete devam ediyoruz. Bir çok mesleğin ice noktaları ve püf noktaları bulunmaktadır evden eve naliyatın bu noktaları şunlardır personelde deneyim,güven,istikrar, diyalok, kişiliğ,ve karekteri bunların her biri ayrı detaylar ama ev taşımacılığında sürekliliği sağlamanın da püf noktalarıdır. Bu saydığımız özelliklerden bitanesi bile eksik ise bi elamanınızda aklınıza gelebilecek bir çok sorunu yaşamanız kaçınılmazdır. Bizim firma olarak personelimizden sürekli belediyimiz davranış özellekle sağduyululuktur, taşıdığı her eşyayada kendi eşyasını taşırken gösterdiği hassasiyetle taşımasını rica etmekteyiz. Gelelim güven konusuna bazen müşterilerimiz çemecelerinde veya evlerinin herhangi bi yerlerinde bazı kıymetli takılarını,yüzük ,saat, küpe,bıroş,bilezik,künye yada değerli herhangi başka bişeyler olabilir anlattığımız tüm değerlere sahip olan personel tereddütsüz alır müşteriye teslim eder bide tam tersini düşünür sek firma olarak bu srunu çözmek oldukça pıroblem olacsktır.

Her türlü iş sektöründe dürüstlük çok önemlidir. Tabikide evden eve nakliyatta dürüstlük çok çok önemlidir.nakliyat firmalarına kazandırılan elamanlar aylarca çeşitli testlere tabi tutularak seçilirler daha farklı bir çok konularda bu testler uygulanmaktadır. Eşya taşıma deneyimine, demont, montaş, anbalaşlama tecrübesi bunların hepsini başarı ile geçtikten sona artık ailemize katılmaya hak kazanmatadırlar.
Evlerini taşıdığımız bir çok müşterilerimiz firmamızı arayarak teşekkürlererini ve memnuniyetlerini dile getirmektedirler.genelde böle personeller yetiştirip veya seçtiyimiz için ayrıca teşekkür etmektedirler firmamıza.

Ev nakliyeciliğinde karşılaştığımız zorlukların geneliyle bürolarda ve ofis taşıma işlerinde de karşılaşmak mümkün hatta daha çok karmaşık ve zorbi süreç olmasından dolayı oldukça yorucudur. Bu taşımaları yapan personelin tam teneyimli olması kesinlikle şart olmaktadır. Nakliye firmamızda büro ve ofis taşınmalarına özel indirim paketlerimiz bulunmaktadır. Tabikide bu uygulamalar müşterilerimize taşınma konusunda oldukça kolaylıklar sağlamaktadır. Büro ve ofis taşımacılığında insan kalabalığının ve taşınacak eşyanın çok olduğu binalardan, mekanlardan eşya taşımak ve çıkarmak zor ve çok daha özen ve incelik ister. Büro ve ofis eşyalarının çoğunluğu montaşla alakalıdır bunlar masalar,sandalyeler, eşya dolapları,özel dosya dolapları,ağır para kasaları,aydınlatmalar gibi bir çok malzemeler küçük ölçekteki malzemelerin kalabalık olmasıda ofis büroları taşıyıp nakliyesini sağlamak konusunu oldukça zorlaştırmaktadır.

Biz deneyili bir firma olarak büro ofis taşıma işini artık sıradan bir taşıma olarak görmekteyiz. Bunun nedeni bu olalanda çokça tecrübe edinmemizdir. Oldukça uzman personelimizle bu hizmetlerimiz ilie ofis ve büro sahibi olan müşterilerimizi de sonderece memnun etmekteyiz. Bizim işimiz ofis ve büro taşınmalarını sitres,sıkıntı,çeleden ziyade zevk ve memnuniyete dönüştürmektir.

ofis ve büra nakliyat düzenlemesi bu düzenlemeyi ilk olarak taşınacak afis büro eşyalarının tesbitiyle balanmatadır bu tesbitler için işinde uzman personellerimiz gelerek ofis içerisindeki nakliyatı gerçekleştirilecek tüm eşyaların detaylı olarak incelenip araştırma yapılır yapılan tüm araştırma ve edinilen bilgiyle uzmanlar tarafından bi rapor hazırlanır hazırlanan ropar doğrultusunda büronun yada ofisin nakliyesinin yapılacağı saat ve gününe uygun teşıma pırogramı hazırlanır.

Bu pırograma uymak şartı ile yapılacak ilk iş büroda yada ofiste bulunmakta olan tüm dosya,evrak kılasörlerini zara gömeyecek bi şekilde paketleyip üsterine bi kalemle belirlemek olacaktır, bu işlemden sonra küçük,ufak, eşyalarda kolilere yerleştirilir. Sonrasında ise artık demonte edilmesi gereken eşyalara sıra gelmiş olur ve büyük ofis mobilyaları durmaktadır. Dolap,ofis masası, kitaplık çekmeceleri, kitaplık rafları gibi malzemeler bukonuda uzman ekibimiz tarafından demonte leri yapılır ve her bir parça ayrı ayrı sıfır ve kaliteli malzemeler ile ambalajlanır. Demonte edilemeyen masalar ve dolaplada yine büyük ambalaj malzemeleri ile sarılarak paketlemeleri gerçekleştirilir. Böylece tüm ambalaj ve paktleme işlemi tamamlanmış olur. Sırası ile her bir parşa araca taşınma işlemine geçilir bu işlem ile birlikte eşyayı araca yerleştirme işlemide gerçekleştirilir yerleştirilen her parçanın ağırlıkları hesaplanır araca eşya yerleştirmeninde bazı kuralları bulunmaktadır bu kural eşyanın en ağırdan en hafife doğru istiflenmesidir.

Büro ve ofis taşımacılığı işi pek kolay sayılmaz fakat işinin ehli bir ekibeve uzman personellere sahipseniz neden kolay olmasın deneyimli ekip tecrübeli personel demek her zorluğu aşmak demek.

Taşınma günü gelip çattığında 09 ile 10 arasında randevulaştığımız firmayı beklemeye başladım. Benim pıroramım akşam saatlerinden sonra cennet mahallesi evimde keyif yapmak yorgunluk kahvemi yudumlamaktı. Ne yazıkkk hiç bir şey düşündüğüm gibi olmadı. Bu konudada tam bir hayal kırıklığı yaşamış oldum. Bir taşınma kararı ile bir çok alanda yeni tecrübeler edindim. Taşınma süreci çok çok sıkıntılı geçti taşındığımız dairenin bitişiğindeki komşumuz odukça anlayışlı ve çok mütavazi bir insandı bim anlaştığım firmanın çlışmalarına şahit olunca üzüntüsünü belirterek meraç nakliyat firmasını anlatmaya başladı oda yeni taşınmış miraç nakliye firmasından çok memnun kadığını eşine dostuna her daim önerdiğini anlattı.bu kadr şansızlık yaşayan bende enazından kırılmamış mobilyamında montaj esnasında ufatılmaması için miraç nakliyat firmasıyla görüşerek şansımı denemek istedim,ve her nekadar tanımadığimdan dolayı aramamış olsamda bi mahçubiyet hissederek yaşadığım bütün olumsuzlukları anlatarak yardım etmelerini rica ettim. Hiç ummadığım bir ilgi, ve alaka, ile karşılaştım okadar içten ve samimilerdiki çok şaşırdım ve bukadar değerli bir firmayı daha işin başlariken tanımadığımdan dolayı oldukça üzgündüm. Bi süre sonra hemen verdikleri saatte oldukça deneyimli personele gelerek oldukça kısa bi sürede bütün evimi yerleştirdiler. Özellikle bu kadar mağduriyetten sonra bizde sizi üzmek istemeyiz diyerek oldukça cüzi bir fiyat talep ettiler. Herşey bi tarafa her müşterilerine içtenlikle ve tüm samimiyetlikleriyle yaklaşmaları taktire şaayan.

Genelde heryeni bahar ayının gelişiyle değer bütün ayların yorgunluğunu,bıkkınlığını, setresini uzerimizden atma gücü buluruz ya işte tüm gücümü toplayarak yep yeni bir heyecanla yılardır yıkık, dökük, duvarlarını boyaları sökük eski evimi deyiştirme kararı almıştım. Bide baktımki müziyin sesi uzaktan hoş gelir imiş…

Her günkü kalabalık yorucu gürültülü hatyat koşturmasından kurtulup,huzur dolu akmosferinde kendimizden geçtiğimiz evlerimizle ilgili dekor dergilerinin fotoğraf sayfaları arasında tamamladım ihtisasımı… Akımlar,tasarımlar, yeniliklerle dolu bu dergileri araştırırken ne kadarda kolay idi ev tasarımları,ev döşemek yeni yaşam alanlarını daha kullanışlı daha kuğ kılacak farklılıklardan söz etmek. Farklı farklı adınlatmaları detaylandırarak anlatmak, metre karesi küçük evlerin sanki kulanış lüksünün iki yüz üçyüz metrekarelik evler gibi kullanışlılığı şöyle dursun, ben bir türlü yerleşemiyorum yerleşmekten vaz geçtim taşınamıyorum… Nedemi bunları yaşadım oturduğum evi izlerken uzun zamandır hayalini kurduğum eve sahib olabileceğimi düşündüm
Tabi aynısı olmasada ben bu kadar bilgim ve birikimimle istediğim yaşam alanına dönüştürürüm. Malesef yanılmışım meğerse herşey okadar zormuşki hal ettiklerine kavuşmak. Birde öğrendimki evin içdekorunda kulanılacak boyanın rengine sadece boyacı tek başına karar verme yetkisi varmış. Ben yini evimin yep yini dekorunun içinde eyecan ve mutlulukla yüzerken, kendimi bir anda lila renginde bir korku filminin içinde bulu verdim. Ben hangibirinin hayal kırıklığını anlatsam yeni evim tamda cennet mahallesi dizisinin setine dönmüştü. Artık kurduğum ev hayalleri çocukken izlediyim cennet mahallesiydi resmen bayacının bu yeteneyi küçümsenecek gibi değildi, yeni eviniz hayırlı olsun diyince bahşişini takdim ederek törenle uğurlamak zorunda kaldım… Ev dekorunu kendi haline bırakara taşınma telaşına başlayacağımız tarihe hızla ilerliyodum ambalajlamalar bitti koliler hazır, tabiki oturduğum mekanın her yeri kolilerle,ambalajlanmış eşyalarla dolup taşmakta artık çekilmez bihalde ev yapacak bişey yok anlaştığımız firmayı beklemek dışında.

İller arası yada il içi fabrika taşıma nakliyesi konusunda tam deneyim li ekip ve ekipmanlar ile sınırsız hizmette bulunmaktadır. Fabrikalarınızı sıkıntısız taşıyacağımızdan emin içiniz rahat ve yüreğinizi ferah tutabilirsiniz çünkü bu konuda son teknolojilerle tam tecrübeli personel ile yıllardır sektörde hizmet veren firmalar arasında referan ve müşteri kütlesi en fazla olan firmayız. Biz işimizi yapılması getektiği gibi yapmaktadır. Siz çok değerli müşterilerimize verdiğimiz sözler doğrultusunda,hakkınız olan hismeti tüm gayretimiz ile yapmaktayız.

Fabrika tüm malzemeler itina ile en kaliteli malzemeler ile ambalajlanır paketlenmesi gerekenler paketlenir. Dosya ve massa aksesuarları ince ince paketlere yerleştirilmektedir.
Tüm bu alınan tedbirlere rağmen tedbiri elimizden bırakmayarak nakliyatı yapılan fabrikalar, ofisler, büroların ayrıca sigorta lı olarak taşımaları yapılır.

Pesonelimiz çok uzun yıllardır bizimle hizmet vermektedir. Her tecrübeye sahip lerdir. Montalama,taşıma,montaş arabada istiflemek yani yok yok herkonuda bilgimiz ve tecrübemizle her alanda iddaalıyız.

Biz firma olarak fabrika, büro, ofis, tabi bunların yanı sıra oldukça ince ve hassas sanatsal ürünlerdede sınır tanımamaktadır. Piyano nakliyesinde sektördeki genel firmaların üstünde hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.piyono nakliyatında dikkat edilmesi gereken tek ice detay hassasiyet. Piyana taşıma pırogramı sıralaması.

Hassas bir şekilde sökülür. oldukça kaliteli malzemelerle ürün ambalajlanmaktadır ürünün ambalajlama işleri sona erdikten sonra özel kayışlar giydirilir. Ve son olarak ürünü taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Asansör desteğiyle ev taşımak şöyle durup üşününce hayatla ilgili bir çok alanda teknoloji ile kolaylıklar sâlanmaktadır artık ev nakliyatlarındada bir çok konuda kolaylık ve özellikle zamandan tasarruf sağlamaktadır. Müşterilerimiz parça eşya konusunda bizlere ulaştıklarında hemen resimlerini çekip attarak bizden fiyat almaktadırlar. Ev nakliyeciliğinin hızla gelişmesi bu alanda kendilerin oldukça geliştiren firmaların teknoloşi ile çalışabilecekleri alanları muhakkakki değerlendiriyor olmaları bi çok konuda özellikle fiyatlar konusunda oldukça avantajlı kılmaktadır. Ev taşıma sekröründe asansörlü taşımak oldukça ön pilanda ve çok daha kolaylık sağlamaktadır. Şehirlerin kalabalıklaşmasıyla ve buna parelel olarak inşaa edilen rezidanslar veya oldukça yüksek binaları tercih eden tam tersi bu binalardan taşınan ailelerin,bireylerin,yada kurumların tek altarnatifi haline gelmiştir.

Asansörlü nakliyattan yararlanmak için yapmanız gerekenler. Firmamıza ulaşarak bu konularda tam donanımlı müşteri hizmetlri sunmakta olan personelimizle diyaloğa geçilir.personelimis sizden konumunuzu,binanın bulunduğu alanın tesbiti için eksperle ilkilenen personelimiz bulunduğunuz konuma gelerek gerekli araştırmalarda bulunur. Binay asansör sisteminin kurulabilmesi için balkon,veya pencerelerinizin oldukça geniş olması gerekmektedir.asansör aracının yanaşabileceği herhangi bir boşluk olması gerekmektedir evinizin o boşluğa veya sokağa cephe olması incelenerek işiniz için fiyat verilmektedir. Ülkemizin gel illerinde çarpık kentleşme sorunu bulunmaktadır.çarpık kentleşme çoğu kunada sıkıntılara sebep olduğu gibi asansörlü taşıma işinde de sorun olmaktadır uygulanan bu düzensizliğin sonucunda kör naktalarda bulunan evler asansörden yararlanamamaktadır. Dolayısı ile asansörlü nakliyattan yararlanmanız için konumunuz ve binana çevresi oldukça önemli bir etken olmaktadır.

Asansörlü nakliyat hem pıratik, hem daha güvenilir,hede eşyaların sağa sola çapma riski, çizilme riski,medivenler dar,bina asan sörüne sığmıyo, daha taşımakla ilgili bir çok sıkıntıyı ortadan kaldırmakla beraber eşyalarınızda etilip, kakılmaktan, çızilme, kırılma, yıpranma risklerinden kurtulmuş olur. Diğer bir day ise asansör taşımasından taşınacak her eşya buyutunun asansöre uygun olmasıdır. Büy eşyalarım dışında bulunan ufak eşyalarımda var diye sakın üzülüp telaşa kapılmayın.nedenmi çünkü eşyanızı tesbite gelen personellerimiz hiç bir detayı gözden kaçırmazlar her zaman yapılan iş pilanında illaki tedbiri alınmıştır. Nasılmı ? Tabiki ufak tepey eşyalarınıza uygun asansörle taşınacak ambalajlar kullanılmaktadır.

Asansörlü nakliyat hem pıratik, hem daha güvenilir,hede eşyaların sağa sola çapma riski, çizilme riski,medivenler dar,bina asan sörüne sığmıyo, daha taşımakla ilgili bir çok sıkıntıyı ortadan kaldırmakla beraber eşyalarınızda etilip, kakılmaktan, çızilme, kırılma, yıpranma risklerinden kurtulmuş olur. Diğer bir day ise asansör taşımasından taşınacak her eşya buyutunun asansöre uygun olmasıdır. Büy eşyalarım dışında bulunan ufak eşyalarımda var diye sakın üzülüp telaşa kapılmayın.nedenmi çünkü eşyanızı tesbite gelen personellerimiz hiç bir detayı gözden kaçırmazlar her zaman yapılan iş pilanında illaki tedbiri alınmıştır. Nasılmı ? Tabiki ufak tepey eşyalarınıza uygun asansörle taşınacak ambalajlar kullanılmaktadır.

Beylikdüzü nakliyat firmaları arasında kendini kanıtlamaya çalışan ve bu konuda diğer nakliyat firmalarını geride bırakmayı her zaman hedef haline getirmiş bir nakliye şirketiyiz. Hakkımızda ne söylenirse söylensin bizler öyle bir kadroyuz ki Beylikdüzü evden eve nakliyat hususunu herkesten daha iyi araştırıp, değerlendirip ve geliştirerek uygulamaktayız. Her zaman değişikliğe uğrayan araç taşıma sistemleri ve bu sistemlerin araçlara uygulanıyor olması ile değişen araç kullanım prensiplerini öğrenmek adına programlara katılım göstermekteyiz. Nakliye firması elemanları olarak her zaman diliminde tecrübemize tecrübe katmakta ve en gelişmiş teknolojik imkanlarla insanlığa hizmet etmeyi kendimize ilk hedef edinmiş bulunmaktayız. Kimi zaman ev taşıma kimi zaman ofis yer değişikliği ya da şehir değişimi gibi durumlarla karşı karşıya kalmakta ve bizden beklenilen hizmet anlayışını en modern ve kaliteli şekilde yerine getirmektedir.
Beylikdüzü Nakliyat olarak müşteriye vermiş olduğumuz önemi, kullanmış olduğumuz en kaliteli paketleme malzemelerle yapmaktayız.

Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton kutular ve variller kullanılmaktadır. Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti güçlü kartonlar, variller, yataklar için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak havalı naylon, kraft kağıdı, tırtırlı kağıt kullanılmaktadır. Cam eşyalarınız son derce temiz beyaz cam kağıtları ile sarmalanmaktadır. Mermer, büyük cam ve ayna için özel paketleme, Antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır. Tv için TV kutusu – mermer ve camlarınız için özel ölçü alınarak kartonlar üretilmektedir – her tip eşya için özel üretilmiş ebatlarda karton koli. Beyaz eşyalarınız özel ekibimiz tarafında sökülüp yeni ev adresinizde belirteceğiniz yere konulmaktadır ( elektrik ve su bağlantısı makinanızın özel servisi tarafından yapılması önemle tavsiye edilir. ) TV üniteleriniz – kitaplık özel ekibimiz tarafından yeni ev adresinizde montajı yapılmaktadır. Avizeler aynı şekilde elektrikçi tarafından montajının yapılması önemle tavsiye edilmektedir. Kolilere ekibimiz tarafından paketlenerek yerleştirilmiş mutfak eşyalarınız – kıyafetleriniz –ayakkabılarınız – kırılacak eşyalarınız yeni ev adresinizde tarafınıza paketli olarak bırakılmaktadır. Açılımı biten kolileriniz için bizleri arayabilir boş kolilerinizi özel ekip ve araçlarımızla aldırabiliriz. evden eve nakliyat firmasını seçmek için izlemeniz gereken yol aslında çok basit bir kaç işleme dayanmaktadır. Bu nedenle, taşımacılık taşıma ekibine ambalajlama ve paketleme taşınma konusunda özel eğitim verilmekteyiz.

Taşıma esnasında her türlü paketleme nakliye aldığımız yerden gideceği yer kadar eşyalarınız emin ellerdedir. Paketleme işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılmasına kadar mobilyaların yerleştirilmesi ve düzeltilmesine kadar ve itinayla mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde …

Yapılan ev taşıma nakliyeciliği ile ilgili fiyatlardan dolayı yapılan bazı yanlış tecihlere deyinelim, birincisi evinizi taşıyacak elamanlar deneyimsiz olacaklarından dolayı evınizi taşırken çok çok citti zararlarla karşılaşmanız kesinlik le kaçınılmazdır.eşyalarınızı olması gerektiği gibi taplayıp ambalajlamayı,paketlenecek olan hassas malzemelerden anlayıp ona göre paketleme yapamazlar,segi malzemelerinizin tozlanıp kirlenmemeleri için nasıl sarmaları gerektiğini bilemezler,mobolyanızın demantesini tekrar montajını yapamazlar,ve daha bir çok eksiklik tabi mobilya mondajı konusunda size ekstra masraf çıkacaktır.çünkü yatak odası,çocuk odası,yemek odası,birde kurulumu bulunan koltuk takımı,bunlara vestiyer ve mutfak masasıda ekleyerek sizlerden bi mobilyacıyı çağırarak demonte etmesi ve taşımaksızın tekrar aynı yerine mantajını gerçekleştirmesi için fiyat almanızı tavseye etmekteyiz. Bakın çok değerli müşterilerimiz emin olunki alacağınız fiyat zaten bi nakliye fiyatı kadar olacaktır. Kısacası sıradan taşımacılar ev nakliyatı yapamazlar. Bikere eşyanın araca yerleştiriliken düzenli ve ince detayları göz önüne alarak bir çalış ma gerçekleştirilmesi bile başlı başına bi sanat sayılmaktadırdeneyimli personel tarafından herparça ice hesaplamalardan geçirilerek yerleştirilir bikere her parçanın kendıne ait olan hacimlerine göre kasaya dağılımı yapılmaktadır.mesala beyaz eşyalarının yüzeyleri oldukça hassastır siz buzdolabınızın çizilmesini, yada ezilmesini,istermisiniz.veya yatak odası takımının aynalarının kırılması yada konsolunuzun kırık,çizik,boyası silinmiş,bunların herbiri zarar herbiri ayrı ayrı masraf demektir. İşinin ehli olarak çalışmakta olan nakliye firmalarını sunduğu fiyatlar her nekadar,yüksek olduğu duşünülsede, aslınnda bu iş ile uzaktan yakından alakası olmayan korsan nakliyeciler ile alakalı bi durum olmaktadır. Bu korsanlar nakliyeciler her nekadar sizlerin istediği fiytları talep ediyor olsalarda genellikle sonu hüsran olmaktadır ne acıki işin sonunda masraflarınız iki üç katına çıkmış olur ve ne yazıkki bu işte üzülen yanlızca siz olmaktasınız.

İşinin ehli olan ev nakliyeciliği firmalarının talep ettiği fiyatlar biraz yüksek bulunsada. Sizlerin işini tam garantili,ve özel yetiştirilmiş deneyimli her konuda elit personellerle hizmet vermektedir. Ayrıca sigortalı taşımacılığı tercih etmelerinden dolayı tüm işiniz güvenli bir şekilde yapılacak ve olası bi sorunla karşılaşmanız durumunda tüm zararınız karşılanacaktır.

Firmamız nelerin taşımasını ve nakliyesini yapmamaktadır. Tehlikeli ve yanıcı malzemeler. Müşterilerimizin çoğunluğu tehlikeli eşyalarının bulunmadığını idda etselerde tehlike arz eden çoğu eşya hakkında bilgileri olmamasından kaynaklanmmaktadır .tehlike içeren eşyaları taşıma sürecinde büyük sorunlar yarattığını belirtmeliyiz. Tıbbi atıklar,gazyağı,ispirto,farklı böcek ilaçları,çamaşır suyu,tiner,boya,petrol,kömür ve tüm temizlik mazemesi vessaire taşınırken nakliye sırasında farklı sorunlar oluşturabilecek niteliğe sahip malzemelerin taşınması için ısrarcı olunmaması hem nakliye yararına hemde müşterimizin yararına olmaktadır. Aksi tatirde ısrarcı olunur ise yapılan anlaşmada firma belirtmek zorunda kalır şu şekilde ayrı bi madde olarak ekleme yapılır tarafımızca yapılan tüm bilgilendime ve uyarıya rağmen nakliye aracına yrleştirilmektedir oluşa bilecek risklerin sormluluğuna kabul etmiyoruz.ve her iki taraf imzaladıktan sonra tüm sorululuk sizlerde olur.
Bu saydığımız maddelerin her biri ayrı patlayıcı ve yanıcı maddelerdir bunlar hernekadar önemsiz ve basit temizlik malzemesi olarak görüp düşünsekte hiçte okadar cici değiller. Saydığımız bu eşyalar aksi yönde sıkıntılar sözkonusu olduğunda oldukça citti tehlikeler arzetmetedir bu dehlikelerin tedbiri için bu şekilde düşünülüp ve yaklaşmaktayız. Sizleride bu konularda bilgilendirmek ve aydınlatmak görevimiz. Bunlara misal olarak havai fişekler,veya silah mühümmatları mermiler gibi yani patlayıcı özelleği olan tüm maddeler konusunda tedbirli olmak zorundayız. Genelde çoğumuz silah veya ateş olmazsa hiçbir zarar vermezler düşüncesinde fakat en küçük aksi bidurum sonucunda oluşa bilecek bir sıcak sürkülasyon olayında ateş alarak nakliye den ziyade sizlere hizmet vermekte olan personelimizin can güvenliğini tehlikeye atmaktadır. Neden nakliyeden zeyade dememizin açıklaması ise şu düşünceden kaynaklanmaktadır. Malın telafisi olur fakat canın telafisi hiç bir zaman olmamıştır bu nedenlerle sizlerden ricamız bu tehlike arzetmekte olan mühümattan hiçbir farkı olmayan eşyaları nakliye araçlarıyla taşıma konusunda ısracı olmayalım.

Patlayıcı maddeler tüzüğünün 23. Maddesi gereğince nakliye tezkeresi kesilecek taşımacılığına izin verilmeyecektir. Belgeli silahlarınız için yapacağınız başvuru ile emniyet güclerimiz tarafından kontrollü bir biçimde taşımacılığı yapılarak sizleri mağdur etmeyecek güvenlik hizmeti verildiğini göz ardı etmeyelim.

Kara yolları taşımacılığının tercih etmemizde ki avantaşlar değer taşıma kaynaklara oranan bazı yatırımları daha az terminal olarak müşteriye yansıyan herhangi bi masraf bulunmamaktadır…
Tüm üretim, ve tüketim, merkezleri birbirine zincirleme bir şekilde işlemektedir. Daha basit anlamı adresten adrese direk teslimat yapılmaktadır.
Genel coğrafi koşulları altında ulaşım hizmetleri netedeyse durmaksızın devam etmektedir.
Hızlı ulaşım hızlı teslimat olanağı yedi yirmi dört sağlanmaktadır. Taşıma,yükleme, boşaltma da kolaylık sağlamaktadır.
Göreceli olarak düşük risk ve düşük maliyetler, özellikle kısa mesafelerde verimli oldukça ekonomik, araç düzenleme ve sık sefer yapabilme, çok farklı ağırlıklarda taşımacılık yapa bilme nakliye aracının büyük ölçüde gönderen firmanın ve taşınanın kontrolünde olması, ulaşım hızının veya sürecinin tercihlerine bağlı olması.

Dünya ekonomisindeki yük taşımacılığının % 90 nı deniz taşımacılığı ile yapılmaktadır.
Oldukça büyük oranlarda kuru yük,gaz velikit, konteynırlana bilinen eşyalar ,malzemeler deniz taşımacılığı ile taşınır. Hız aranının çokta önemsenmediği ( genillikle her türlü hammaddenin) taşınmasında kullanılır.
Artıları ise genelde en düşük taşıma maliyetli ulaşım,herhangi bir gümrük işleminin bulunmaması, oldukça az yatırım gerektirmesi.
Eksileri Elile kontrolleri oldukça fazla,kaynak kontrölünde eşya hasar riskleri çok fazla, kalkış varış esnekliği çok düşük.
Hizmette bulunan destinasyonlar liman ve çevreleri ile sınırlı.atres teslimatları maliyetleri çok yüksek.

Demir yolunda yapılan taşımalar. Ağır hacimli uzun mesafeli taşımalarda genellikle demir yalu taşımacılık tercih edilmektedir demir, kömür gibi, tarım ve orman ürünlerinin müşterilere ulaştırılması demir yolu ulaştırma ile yapılmaktadır.
Tabikide en çok sevilen vetercih edilme sebebi çevreye ve ayrıca doğaya hiç zararı olmaması ağır yüklerin özellikle uzun mesafeli taşınmasın da hem kolaylık hemde maliyet açısından avantaj avantaj sağlamaktadır.
Avantajları Çevreye ve doğaya duyarlı sistem,deyişmez fiyat garantisi, bir çok ulkede her açidan desteklenen bir sistem, genel teşımalara oranan daha güvenilir. Ağır tonajlı taşıma imkanı yüksek hacim pılanlı taşımalarda, ekipman tedariği ve maliyet avantajı. Eksi avantajları.Daha hızlı ulaşım için yaygın ve kaliteli demir yolu alt yapısına ihtiyaç duyulmaktadır.

Taşınma nakliyat aşamasında Ezik ve çizikler: Ev taşımacılığı deneyim ve profesyonellik ister doğru ekip ve ekipmanlar tercih edilmediği taktirde eşyalarınızın zarar görmesi kaçınilmazdır. Evinizi emanet edeceğiniz ev nakliueciliği firmanın işinde oldukça tecrübeli olması en önemli detaydır. Paketleme sırasında yaşana bilinecek karışıklıklar:

Taşınacak eşya ve malzemeye göre anbalaj ve paketleme alanlarıda yine tam tecrübe gerektirmektedir. Paketleme konusundada oldukça profesyonel firmaları tercih etmeniz gerekmektedir.
Bazı kurumsal olmayan firmalar bütün evinizi eşyalarınızı araca yerleştirdikten sonra sizin karşınıza odukça farklı bi fiyatla çıkabilirler böyle saçma sapan sömürülme sorunları ile karşılaşmamak için mutlaka sözleşme yapmanızı öneririz. Unuttuk gibi bahaneler sundukları taktirde kesinlikle sözleşme yapılmadan çalışamayacağınızı belirterek hakkınızı aramanızı önermekteyiz. Taşıma planlamasının düzgün yapılmaması eşya karışıklığı ve kaybına neden olmaktadır. Ambalaj ve paketleme işiniz tam düzenli olur ise hem taşınması ve araca dizilerek istiflenme kombinasyonu ile koordinasyonu düzenli olur ise bu ve benzeri sorunları yaşamanız olanağı da bitmiş olur bu detaylar dikkat edilmesi gereken hususların başında gelmektedir.

Yaşanacak herhangi bir talihsizlik: Hırsızlık ,kaza, yada yangın bu tür şansızlıklara karşı alınacak tek ve önemli tedbir sigorta yaptırmanız olacaktır. Talihsizlik sonucu yaşana bilecek saydığımız maddelerde herhangi birinin yaşanması durumunda,sigorta yapmışsanız size hiçbir şekilde etkilemeden tüm masraflarınız karşılanacaktır. Araca taşıma esnasında ne yazıkki genelde eşyalar çalınıya bu durumlarda hem müşteri oldukça üzülmekte diğer yandan ise çalışan personel üzgün ve zan altında kalmaktadır. Bu konudada mağdur olmamak için kesinlikle aracın başında bi kişini bulunması gerekmektedir. Araca eşya yerleşimi de önemlidir ayrıca yine tecrübe gerektiren bi iştir eşyanın araca dizilimi ve istif yapılırken yapılacak hatalardan dolayı çitti kırılmalar,ezilmeler, çizilmeler, olabilir buda oldukça üzücü olur. Bu konularda uzman firmalar ile çalışmanız bütün bu üzücü pıroblemlerden kurtulmanız demektir…

K3 belgesi ulaştırma bakanlığı tarafından ev taşıma nakliyatında hizmet veren fırmalara bu işi yapmaları için verilen yetki belgesidir. K3 izin belgesi olmayan firmaların evden eve nakliyeciliği yapmaları yasal değildir…Ev nakliyesi ni yasal yollardan yapmak için gerekli evraklar nelerdir. Her firmanın vergi kaydı şarttır,k3 belgesi,kamyon, sabit çalışan sigortalı personelleri olmalıdır…Asanrörlü taşımamı avantajlıdır yada asansörsüzmü taşımak. Zamanınız kısıtlı veya çok zaman kaybetmek istemiyorsanız, biraz maliyetlide olsa asansör talebinde bulunarak asansörlü taşımadan yararlanabilirsiniz. Tabiki oturduğunuz eviniz oldukça yüksek katlarda isi 20 katların üzerinde ise tasansör tercihden çıkıp artık bi mecburiyet demektir. Genel olarak her iki sistemde aynı ambalajlama sistemi kullanılmaktadır. Sonuç olarak taşınmanın iki yolu vardır biri asansör lü taşıma biri tam kadrolu personelli taşıma normal katlarda oturmataysanız tercih sizin. Bu arada asansörlü taşımadan yararlana bilmeniz için geniş cam, yada, geniş balkonlara sahip olmanız gerekmektedir Ev nakliyelerinde eşya güvencesi için yapılan sigorta değerleri. Eşyanın değeriyle orantılı sigorta yaptırılır.Eşyanızın değeri yüksek ise yüksek yapılmaktadır düşük ise düşük yapılmaktadır.
Sigortanız taşınacağınız gün yapılır,elden,veya faks,yada e-mail yoluyla ulaştırıla bilir…Sigorta nedir ve ne anlama gelmektedir. Firma tarafından müşteri bilgileri alınarak araç pılakasıyla alakalı tırafikte oluşabilecek tüm zararları karşılamak içindir. Yapılan bu işlemlerin tüm maliyetleri firmalar tarafından karşılanmaktadır. İki adet sogortalama seçeneği mevcuttur, 1. Si yapılabilinecek herhangi bi kaza durumunu içermektedir. 2. Si ise eşyalarınıza gelebilecek hertürlü zararın karşılanmasını içermektedir…

Genellikle firmaların sıklıkile kullandıkları,birinci sigorta olmaktadır,çünki birinci sigortadaki maliyet ve risk oldukça düşük olmasından dolayı tercih edilmektedir. Ikinci sigorta dercih edilmesi tatirinde yüksek bir maliyet ve arıca daha çok risk içerikli olmasından kaynaklı pekte tercih edilmemektedir.

Firmamızın tüm hizmetlerine sunmakta olduğu başrıları alanında sonderece uzmanlaşmış kadrosu sayesinde olduğunu belirtelim. Her zaman olduğu üzere kış mevsimi dışında diğer üç mevsimde ev taşınmaları ve ev taşımacılığı sürmektedir. Çoğunlukla yaz mevsimi daha yoğun geçirilir. Havaların sıcaklığı baz alınarak daha rahat ve risk oranlarının düşük olma olasılığıda göz önünde bulundurularak yazın taşınılması uygun bulunur. Bu düşünceye sahip müşterilerimizin haklılık payları oldukça fazladır. Özellikle taşınan aileler birazda kalabalıklar ise kış şartları bütün aileyi etkileyebilir.ailede yaşlılar,çocuklar,küçük bebekler,olabilir bide iller arası taşınıyorlarsa işleri dahada zorlaşır yapmak zorunda oldukları uzun yoculuğun vereceği sitres yorgunluklar biyana kış olması nedeni ile üşütüp hasta olmaları biyana kısacası böyle ailelerin kışın taşınmaları oldukça riskli. Bunlara benzer bir çok nedenler ile yazın evden eve nakliyat sezonu oldukça yoğun geçmektedir…Taşınmak demek yeni bir hayat,yeni komşuluklar,yeni dostluklar,aynı zamanda yeni pıroblemler,yeni sıkıntılar demektir. Taşınma konusunu hangi açılardan ele alırsak alalım hiçta kolay değil taşınanlar açısındanda kolay değil bu işi yapanlar açısındanda,kolay değil. Fakat hayatın yaşamın getirdiği koşullar şartlardan dolayı hepimizin tercih etmek zoruda kaldığımız bir konudur taşınmak. Şöylece bir araştırma yaptığımız zaman polisler,öğretmenler,hemşireler,memurlar,daha sayamadığımız bir çok meslek dalında çalışmakta olanlar var çoğunluğu ve geneli kendi memleketlerinden uzak anne,baba,eşdostlarından uzaktalar bi nevi mecburlar. Günümüzde hiç bir iş yada hiç bir meslek kolay değildir,

Bütün tercihlerin illaki zor taraflarıda bulunmaktadır. Biz firma olarak yaptığınız en iyi tercihlerinizden biri olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Taşınma sürecinizde her türlü sıkıntılarınızda yanınızda olacağımızdan hiç tereddütünüz olmasın.
Sez değerli müşterilerimiz emin olunki sitemiz içerisinde bizimle birlikte hizmet vermekte olan firmalar kadromuzda oldukça seçiçi davranmaktayız. Bu firmalar sizlere en iyi ve en güvenilir biçimde hizmet sunan ve sundukları hizmetlerde sınır tanımayan eşyanız konusunda her türlü güvenceyi sağlamaktaki sorumluluklarının bilincinde olan perensipli tam teneyimli personel kodroları ile sizlere hizmet vermeye hazırdır. Setemizde çolışmakta olan her bir firma uzun yıllardır vermekte oldukları hizmetler ile kendilerinin güvenirliliğini

Evden eve nakliyat hizmeti sanılanın aksine özel ve hassas bir iştir. Eşya taşımacılığı değil yuva taşımacılığıdır. Evden eve nakliyat hizmetinin ne kadar hassas ve önemli olduğunu biliyor ve ona göre hizmet veriyoruz. Taşınma işleminin hasarsız ve sorunsuz halledilmesi dışında saygı ve sevgi çerçevesinde hizmet sunulması gerektiğini de çok iyi biliyoruz. Bunun için:

 • Sigortalı Sabit Kadrolu Personeller
 • İşini seven ve profesyonel ekipler
 • En iyi malzeme ve araç gereç
 • Daima müşteri memnuniyeti ve haklılığı önceliği

Evden eve nakliyat hizmetini sunmadan önce yerinde keşif yapmakta ve ona göre hazırlık yapmaktadır. Taşınmadan önce gerekli olacak olan bütün araç gereç düzenleme ve hazırlığımızı ön keşif sayesinde daha rahat belirliyoruz. Ön keşif yapıldıktan sonra taşınma fiyatını belirliyoruz. Taşınma sürecinde:

 • Profesyonel Ambalaj: Eşyaları darbelere karşı korumaya alan ambalaj
 • Paketleme: Kırılacak eşya ve küçük eşyaların paketlenmesi
 • Marangoz: Mobilyaların söküm kurulumu
 • Elektrikçi: Beyaz eşya ve avize montajı
 • Sigorta: Eşyaların kırılma ve çizilmelere karşı sigortalanması
 • Ücretsiz Ekspertiz
 • Taşınma sonrası destek

Taşıma için kullandığımız ambalaj malzemelerinin tamamı hijyen kurallarına uygun ve profesyoneldir. Müşteriye özel ambalaj ve paketleme sistemimizle hem hasarlara karşı hem de toz ve kire karşı koruma alıyoruz.

Yazar hakkında

Temiz Nakliyeci administrator

Temiz Sigortalı Nakliyat hizmetleri sunan Temiz sigortalı nakliyat şirketimiz güvenli taşıma hizmetleri sunar. Temiz garantili evden eve nakliyat firması ile güvenle taşının. Temiz Sigortalı Nakliyat Firması Ev taşımacılığından tutunda ofis ve iş yeri taşımacılığına kadar her konuda nakliye hizmeti alırken Temiz sigortalı nakliyat güvencesi ile eşyalarınızı Taşıyoruz

, , , , , , ,

Bir cevap yazın

İstanbul Nakliyat